top of page
תמונה - יפעת.jpg

הרצאות | הורות אמיצ"ה

מקומות עבודה, ארגונים ובתי ספר מוזמנים לפנות על מנת להזמין הרצאה או סדרת הרצאות. עכשיו יותר מאי פעם חשוב שהורים יקבלו סיוע והכוונה כדי להתמודד עם האתגרים שיש להם

רשימת הרצאות

רשימת הרצאות

הרצאה לארגונים

עולם העבודה ההיברידי המשתנה מצריך התאמה לצרכים המשפחתיים של העובדים והמנהלים.
הורים מדווחים על קושי לשלב בין עבודה למשפחה בתקופה של חוסר וודאות והרבה עבודה מהבית.

לכן, מתן כלים להורים לחיזוק הקשר והתקשורת בינם לבין ילדיהם הוא הכרחי כיום.

1..png

הרצאה להורים: משנים גישה בשנה החדשה

חוזרים לגנים ולבתי ספר, כלומר לשגרה. טוב, בערך. החודשים האחרונים לימדו אותנו שכבר אי אפשר לתכנן כמעט כלום והמציאות משתנה לנו משעה לשעה. אם זה המצב אז בואו נתאים את עצמנו ונלמד את הילדים שלנו איך מתמודדים בהצלחה עם מצבי רוח משתנים, חוסר ודאות וחששות. משך ההרצאה: שעה וחצי כולל מענה לשאלות.​

Change

איך להתמודד עם התקפי זעם, עצב ותסכול של ילדים

אחת (או יותר) מהסיטואציות האלו מוכרת לכם? הילדה צועקת עלייך כשהיא לא מוצאת את החולצה האהובה עליה; הילד מתעצבן כשמנסים לעזור לו; הילדה טורקת דלתות; הילד לא רוצה ללכת לבית הספר. אם כן, בהרצאה הזו נדבר על האופן שבו כדאי לנו להגיב באותן סיטואציות. דרכי התגובה המומלצות יעזרו להרגיע את הרוחות במצבי משבר ובנוסף, להפחית את התדירות של ההתקפים.

Freestyle

זיהוי דפוסי התנהגות מאתגרים, ומה לעשות לשנותם

ההרצאה תעסוק במגוון דפוסי התנהגות, כגון בעיות סביב אוכל, מריבות אחים, חוסר שיתוף פעולה ועוד. אחרי שנבין איך ולמה התפתחו הדפוסים הללו, נדבר על הדרכים בהן ההורים יכולים לשנות ולשפר את המצב

Children Doing Headstands

איך לפתח חוסן נפשי וביטחון עצמי אצל הילדים

כולנו רוצים ילדים חזקים נפשית ובעלי ביטחון עצמי להתמודד עם אתגרי החיים. נדבר על הדברים הקטנים שהורים יכולים לעשות כבר מחר בבוקר שיעזרו לילדים להזדקף ולהרגיש ביטחון.

kid superhero costume

החשיבות של עידוד נכון לפיתוח היכולות של ילדים

עידוד זו שפה שצריך ללמוד. הרבה מאתנו חושבים שהם מעודדים אבל בפועל לא עושים זאת. למשל, לומר לילד שהוא חכם זה לא עידוד. זה אפילו יכול לגרום לו להימנע מלנסות. נלמד את שפת העידוד וניתן דוגמאות קונקרטיות שאותן ההורים יוכלו לאמץ מיד ולנסות בבית.

Kids Doing Homework

המלצות

I had the privilege of planning a talk between Esther Wojcicki and Ifat Matzner-Herooti on parenting and "how to raise successful kids". Back when we initiated it our life were normal, the venue was supposed to be APJCC in Los Gatos auditorium, and the talk - face to face. Our attendees were lucky because WOJ and Ifat have graciously agreed to give the talk online, and it was a funny, honest and heart-warming conversation. Wojcicki is so experienced, wise and calm, and Ifat full of passion toward parenting, learning and making progress as a parent. Thank you!

Mata Tripp, Jewish Life and Culture Manager, APJCC Los Gatos

Dr. Herooti gave a lecture for a group of parents @ Google Israel, on the topic of dealing with childrens' feelings. Dr. Herooti was able to deliver the content in an interesting, engaging and fun way, even though it was done remotely and over video. We received great feedback from participants on how helpful and useful the lecture was for them.

Dana Gibri-Bashi

People partner - LCS EMEA Emerging markets
Google People Operations​

שמי נועה ראב ואני מנהלת את סניף האייאיסי באזור ניו גרזי. האייאיסי הוא ארגון שעובד עם הקהילה הישראלית-אמריקאית בכל ארצות הברית ומפעיל תכניות מנהיגות ופעילות קהילתית. אני מבקשת להביע את מלוא הערכתי ליפעת מצנר חרותי שהעבירה לנו שתי סדנאות בזום להורות. שתי ההרצאות היו מצוינת וקיבלנו פידבקים מצוינים מהמשתתפים ורצון להמשיך את הסדנאות. יפעת העבירה את המפגשים בצורה חכמה, מעניינת, מצחיקה וסחפה את המשתתפים. למרות הזום, אנשים נשארו מרותקים וחלק מהשיחה. ממליצה בחום.

נועה ראב, מנהלת ארגון האייאיסי, ניו גרזי

בשם ג׳ייסיסי לוס גאטוס וההורים שהשתתפו בסדנה שלך אני רוצה לומר לך - תודה! על הפשטות של המסרים שעברו בבהירות רבה, מתובלת בהמון הומור (והומור עצמי) ושלל דוגמאות מהחיים, על הפרקטיות של העצות והטיפים ועל זמן יקר ערך שהקדשת לפרויקט חיינו - הילדים שלנו. עכשיו נשאר לנו ליישם. יישר כוח! את נפלאה!

שביט קנר-לוינסון, מנהלת המחלקה הישראלית, ג׳ייסיסי לוס גאטוס

יפעת העבירה אצלנו הרצאה על הדרכת הורים, לכל עובדי הארגון במסגרת הרצאות העשרה. יפעת היא מנחת הורים בחסד עליון ובעלת אישיות מדהימה, היא אינטליגנטית, חדה ומצחיקה (גם חשוב בימים טרופים אלה...) היא מעבירה את הנושא בצורה מופלאה, אותנטית ומדויקת, מצליחה באמצעות הומור ואמירות משמעותיות לחבר אליה את קהל השומעים ולהשאיר אותם מרותקים לשיחה. ההרצאה תואמה למשך כשעה, אבל העובדים ביקשו להמשיך לדבר איתה ולהתייעץ. לאחר ההרצאה קיבלתי תגובות מעולות - עובדים התלהבו,הרגישו שקיבלו ערך מוסף משמעותי, לדבריהם ההרצאה התאימה למגוון גילאים - להורים לילדים צעירים וגם למתבגרים, ובאופן כללי ניכר היה שיפעת נתנה את כל כולה. היו לנו כמה הרצאות לעובדים בתקופה האחרונה, וזו בוודאות הייתה אחת ההרצאות המשמעותיות לעובדים.

שירלי קאופמן קירשנבאום, IAC

יפעת מצנר חרותי העבירה אצלי בICC@JCC בפאלו אלטו מספר הרצאות, סדנאות ואף את השקת סיפרה.מעבר למקצועיות, הכריזמה וחוש ההומור המדהים שלה, מה שהקסים אותי במיוחד ביפעת הוא הכנות שלה. יפעת משתפת הורים כמוה, בגובה העיניים ומשדרת אנושיות, אמיתיות וכנות. הגישה של הורות אמיצ״ה אותה פיתחה יפעת הינה גישה חיובית, מבוססת וחשובה, הנותנת כלים המאפשרים לנו ההורים להיות קשובים יותר לילדינו, ותוך כדי גם לקבל את עצמנו כמו שאנחנו! אני ממליצה בחום על יפעת לכל הרצאה או סדנת הורים.

הדס ויסברג, מנהלת משפחות,ילדים ונוער

ICC@OFJCC

הזמנו את יפעת להרצות במסגרת אירוע ללקוחות החברה. השתתפו באירוע כ- 30 אימהות לילדים בטווחי גילאים שונים. ההרצאה היתה מקצועית, עניינית, רהוטה ודיברה לכל אחת מהמשתתפות. ליפעת חוש הומור משובח והיא יודעת להשתמש בו ברגעים הנכונים ובסיפורים שכולנו חווים ויכולים להזדהות איתם מחיי היום יום; אותם רגעים של קושי ותסכול מוצגים על ידה בצורה חיובית והומוריסטית, כזו שלא משאירה את הקהל אדיש ויוצרת תחושת הזדהות חזקה. השילוב בין הרצאה מקצועית מלאה בידע וכלים נכונים, יחד עם הומור, חיוך והבנה, הינו שילוב מנצח להרצאה שכמוה יש רבות, אבל הייחודיות בהנחייתה של יפעת גורמת לתוכן להישמע שונה וייחודי. הפידבקים מהמשתתפות היו מעולים! ההרצאה מומלצת בחום רב!

Noa Friedman, CEO

Ogen Relocation

״ההרצאה של יפעת הייתה חוויה נהדרת: סוחפת, מעניינת, קלילה אך מעמיקה, רהוטה ואינטליגנטית, ואפילו מצחיקה. יפעת מלאה בכריזמה וקסם אישי ומצליחה לרתק אליה גם דרך הזום שהוא כידוע מדיום עם מגבלות. הופתעתי לטובה כשהאנשים שיתפו אתה פעולה לאורך כל ההרצאה שהתקיימה בשעת ערב מאוחרת - ענו לה על שאלות דרך הצ'ט של הזום, שיתפו, שאלו שאלות וגם הפידבקים ביום למחרת ההרצאה היו נהדרים.

״אני מודה שכבר תוך כדי ההרצאה אמרתי לעצמי שכמנהלת משאבי אנוש, וכאדם – יש לא מעט עצות מהממות של יפעת לתקשורת עם ילדים שיכולות לעבוד מצוין גם בתקשורת עם מבוגרים ועם עובדים״.

עופרה קרומה, מנהלת משאבי אנוש,

משרד עו״ד יגאל ארנון ושות׳

ICC@JCC Logo
APJCC Los Gatos - Logo
IAC-Logo-mekomon
Ogen - Logo
יגאל ארנון לוגו.jpg
Google - Logo

טופס הזמנת הרצאה

תודה, הטופס נשלח

הזמנת הרצאה
bottom of page